O nas

Karczma Młyńska oferująca catering w Bydgoszczy

Restauracja Karczma Młyńska została wybudowana na murach starego bydgoskiego spichrzu zbożowego, który powstał w 1873 roku na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy. Budując nasz lokal staraliśmy się powrócić do dobrych polskich tradycji, tworząc naszym gościom miejsce, w którym będą mogli spędzić czas w miłej atmosferze, rozkoszując się staropolską kuchnią. O Państwa dobry nastrój zadba profesjonalna obsługa oraz oryginalna i niepowtarzalna dekoracja naszej restauracji, sprowadzona z Niemiec, Austrii oraz Włoch. Nasza restauracja oferuje również usługę cateringu w Bydgoszczy.

Restauracja Karczma Młyńska funkcjonuje na dwóch poziomach, z których każdy może pomieścić jednorazowo 60 osób. Sercem naszej restauracji jest pokój na imprezy zamknięte dla 12 osób. Poza tym nasza restauracja posiada salkę konferencyjną na 40 osób. 

Nasza Kuchnia oferuje czasami zapomniane, ale jakże delikatne i smaczne dania staropolskie. Dobra kuchnia, miła i szybka obsługa oraz intymny, domowy wystrój są wizytówka naszego lokalu. Naturalne położenie naszego budynku zachęciło nas do budowy ogródka letniego przy samej rzece – Brdzie, na który może pomieścić 80 osób.

Ale tak naprawdę, aby poznać naszą restaurację muszą ją Państwo odwiedzić sami.Do czego jako menadżer tego lokalu serdecznie Państwa namawiam. Wierzę, iż już wkrótce będę mogła Państwa osobiście w „Karczmie Młyńskiej” powitać.

Do zobaczenia
Paulina Barylak
Kierownik Restauracji